Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Вшанування 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

Новини >>Вшанування 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

Вшанування 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського


«Я хочу жити, щоб працювати,

страждати і боротись разом з вами».

М.Грушевський


У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі стерти навіть час. До таких велетнів української культури, політичної думки і дій останніх двох століть, безперечно, належали Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Грушевський.

Ім’я Михайла Сергійовича Грушевського – це ім’я академіка Всеукраїнської Академії Наук, академіка Академії наук СРСР, колишнього Голови Центральної Ради Народної Республіки, славетного історика ХХ ст.

150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного цього року відзначають в Україні на державному рівні.

З 26 по 30 вересня 2016 року в ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» пройшов тиждень історії, приурочений ювілейній даті народження М.Грушевського. серед проведених заходів: гра для ерудитів «М.Грушевський: хто він?», урок історії «М.Грушевський: знане і незнане, відоме і невідоме», тематична виховна година «Жив і творив заради України», відкритий виховний захід – конференція «М.Грушевський. Великий Українець». Окрім того, в бібліотеці коледжу з серії біографічних портретів підібрано галерею «Обличчя української історії – М.Грушевський», а в кабінеті історії – виставку-портрет «Життя, віддане Україні: література про М.Грушевського». Упродовж місяця студенти мали можливість переглянути та обговорити кінофільми «Невідома Україна. М.Грушевський», «М.Грушевський. Галицька весна української ідеї». Редколегія студентської ради випустила стінну газету «Український Фенікс: вшанування пам’яті М.Грушевського».

Безперечно, неоцінима заслуга Грушевського перед українським народом полягає в тому, що він на величезному архівному матеріалі показав безперервність історії українського народу від часів Київської держави і донедавна, довів, що український народ, як і всі інші слов’янські народи, має своє власне коріння.Документ без названия
Документ без названия