Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ГУРТКА «МАТЕМАТИК»

Новини >>ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ГУРТКА «МАТЕМАТИК»

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ГУРТКА «МАТЕМАТИК»


Кожен справжній учитель прагне зацікавити студентів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання, ставлять перед собою і викладачі математики коледжу, зокрема Дрюченко Ольга Сергіївна.

Одним із засобів зацікавлення студентів математикою є добре продумана позааудиторна робота, яка дає можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки та прищепити студентам любов до математики, сприяє виявленню і розвитку здібностей студентів, а також глибшому засвоєнню ними програмового матеріалу.

14 березня 2018 року керівник гуртка «Математик» Ольга Сергіївна провела відкрите засідання «Здобутки українців у світі математики», під час якого гуртківці розв’язували порівняно складні та цікаві задачі, що розвивають кмітливість і математичне мислення, вивчали елементи історії математики, ознайомлювалися з життям і діяльністю славетних математиків, особливо вітчизняних, з практичним застосуванням цієї науки і з деякими питаннями вищої математики.

Студенти переконалися у тому, що саме через просту математику лежить шлях до широкого ознайомлення з досягненнями сучасної математичної науки, а також пересвідчилися і в тому, що розвиток математики зумовлений самим життям, яке висуває дедалі нові завдання в усіх галузях людської діяльності, спонукає до шукання нових шляхів, нових відкриттів.

В цілому учасники заходу підтвердили, що математика широко застосовується не лише в астрономії, механіці, фізиці, хімії і техніці, а й у біології, медицині, у багатьох галузях суспільних наук і в мовознавстві.

Документ без названия
Документ без названия