Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Новини >>УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!


Цьогоріч у рамках обласного конкурсу творчих звітів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації творчий звіт колективів художньої самодіяльності коледжу проходив під гаслом «Україна понад усе!».

Він вирізнявся масштабністю, різноманітністю творчих номерів та нестандартним підходом до організації та проведення концерту.

Більше ста студентів та шість колективів художньої самодіяльності коледжу звітували перед обласним журі про свої творчі здобутки.

Загалом учасниками художньої самодіяльності на звіті було репрезентовано двадцять мистецьких номерів, які оцінювало поважне та компетентне журі у складі: заступника голови журі – методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Крищука Михайла Миколайовича; членів журі – методиста ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в Тернопільській області Лещик Ірини Богданівни, методистів Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Козловського Ігора Васильовича та Мацека Степана Степановича.

Розпочався творчий звіт піснею на слова і музику Т.Петриненка «Господи, помилуй нас», яку натхненно виконали солістка – викладач математики Ольга Сергіївна Дрюченко, жіночий вокальний ансамбль та народний художній жіночий хор (керівник Віталій Лупійчук). У барвистий вінок мистецького свята хористи вплели ще одну пісенну композицію «Моя земля».

Окрасою концерту стали виступи солісток-вокалісток народної художньої вокальної студії «Сузір’я»: Ольги Сергіївни Дрюченко, Таїсії Дячини, Христини Гринюк, Олени Томи.

Зачарував своїм співом вокальний ансамбль дівчат народної художньої вокальної студії «Сузір’я», подарувавши глядачам пісні «Україна – моя земля» та «За тебе все віддам» (керівник Руслан Іщук).

Дебютував з великим успіхом, вразивши своїми постановками та їх виконанням, танцювальний колектив «Барви» під керівництвом Марії Ігорівни Черниш.

До сліз зворушило глядачів і членів журі поетичне слово читців-декламаторів: Наталі Дишлюк, Тетяни Купчик, Назара Костика, Устима Симана, Сергія Гетьмана та Василя Михайлишина.

Та найбільше вразив усіх феєричний фінал концерту. Завершальним акордом прозвучала прем’єра пісні поетеси з Теребовлі Патари Бачії на музику Олега Лупійчука у сучасному аранжуванні Віталія Лупійчука «Україна - революція».

Члени журі одностайно високо оцінили неординарний підхід до організації і проведення творчого звіту та професійний рівень підготовки та майстерність виконання учасниками співочих і танцювальних номерів.

Глядачі ж обдарували учасників творчого звіту бурхливими щирими оплесками.

Директор коледжу Людмила Ярославівна Крукевич висловила подяку аматорам сцени за подароване дивовижне свято музики і танцю. та усім, хто долучився до підготовки і проведення обласного творчого звіту.


Документ без названия
Документ без названия