Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Тиждень студентського самоврядування

Новини >>Тиждень студентського самоврядування

Тиждень студентського самоврядування


«Майбутнє повинно бути закладене

в сьогоденні. Це називається планом.

Без нього ніщо у світі не може бути гарним»

Георг Крістоф Ліхтенберг


З 16 по 20 листопада 2015 року студентська рада ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» до Міжнародного дня студента провела тиждень студентського самоврядування.

Протягом тижня студентські лідери проводили ряд різноманітних заходів, мали змогу відчути себе на місці викладачів та керівництва коледжу.

У понеділок 16 листопада відбулася студентська конференція, яка відкривала тиждень студентського самоврядування. Доповідачі розказували про роль органів студентського самоврядування в Україні та Європі, про їх діяльність у ВНЗ, про проблеми та перспективи розвитку, про взаємодію студентів і викладачів. Після закінчення доповіді студенти і викладачі задавали питання, висловлювали свої пропозиції щодо покращення роботи студентської ради в коледжі.

Також у понеділок відбувся тренінг на тему «Соціоніка». Студенти, які були присутні на тренінгу, мали змогу більше дізнатися про обмін інформацією між людиною і зовнішнім світом, а також про стійкі типи мислення та поведінку людини.

17 листопада відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій приймали участь студенти п’яти академічних груп.

Після занять студенти зібралися на гумористичному шоу «Клуб веселих та кмітливих», щоб весело провести час та відволіктись від навчальної метушні.

У середу 18 листопада представники ГО «Відродження нації» провели тренінг на тему «Мистецтво розв’язання конфліктів», під час якого студенти навчалися оминати конфліктні ситуації, а також розв’язувати ситуації, які набрали обертів і вчились вийти з них неушкодженими.

На завершення дня члени спортивно – оздоровчого сектора організували і провели спортивні змагання серед студентів груп нового набору.

19 листопада – відбувся День студентського самоврядування – найбільш очікуваний для студентів, оскільки цього дня вони проводили навчальні пари, виконуючи роль викладачів. Кожному було цікаво відчути себе на місці вчителя. Виявилось, що це не досить легко і тому студенти більше цінуватимуть і поважатимуть працю викладачів.

Роль основного керівництва виконували лідери студентської ради, які з немалими зусиллями справилися з покладеними обов’язками і поставленими завданнями.

Анкетування, яке проводили між студентами 1-ого і 2-ого курсів показало, що хочуть бачити студенти у роботі студентського самоврядування,з чим вони не згідні. Цікавими були пропозиції щодо поліпшення роботи.

У п’ятницю були підведені підсумки тижня студентського самоврядування за круглим столом «чорне і біле». В роботі кожного є плюси і мінуси; білого кольору, все-таки, було більше, а на чорний потрібно звернути увагу. Не помиляється той, хто не працює.

На підсумковій лінійці найактивнішим і найерудованішим студентам коледжу були вручені нагороди.

Це було приємне завершення тижня студентського самоврядування в ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі».
Документ без названия
Документ без названия