Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Традиція милосердя

Новини >> Традиція милосердя

Традиція милосердя

19 грудня особливе свято, День Миколая-Чудотворця, якого здавна вважають покровителем дітей, тих, хто найбільше потребує любові та тепла. Цей день освячений вірою і надією, щедрістю і милосердям, спонукає робити добро і турбуватися про ближніх.

Чудотворець зійшов з небес аби зробити наш світ кращим, здивувати приємними несподіванками. Він навідується в кожну оселю! Часто заходить у гості не сам! Його супроводжують добрі люди, які допомагають здійснити дитячі мрії, добрими справами переконати, що казка таки існує.

Такими добрими помічниками є і студенти ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», які напередодні Новорічних та Різдвяних свят зазвичай організовують акцію «Милосердя».

Волонтери – добровольці під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Грицишин С.Й. та голови профспілкового комітету, куратора груп 1-РО-6/9, 1-ВХК-4/9 Кедись С.М. не тільки здійснили безкоштовну доброчинну діяльність на користь інвалідів, хворих дітей, дітей-сиріт, а й підготували новорічну виставу, різні ігри та конкурси.

Ось уже більше десяти років поспіль щирі дружні стосунки пов’язують студентів-волонтерів коледжу з працівниками та вихованцями обласного спеціалізованого комунального дитячого будинку «Малятко» та обласного навчально - реабілітаційного центру.

Під час акції «Милосердя» цьогоріч було зібрано більше 6 тисяч гривень, на які закуплено підгузки, дитячі креми, пелюшки, повзунки, розвиваючі ігри, іграшки, розмальовки, олівці, канцелярські набори, фрукти та солодкі подарунки.

Та це ще не все.

У переддень Святого Миколая святковий гурт у костюмах казкових героїв влаштував цілий спектакль для дітлахів.

У святковій програмі були задіяні: Киба Петро – Святий Миколай, Чмиленко Микола, Мицько Христина – ангели, Пекельний Сергій – чортик, Заяць Ірина – королева, Щербина Юлія, Пончик Мар’яна – придворні дами, Бойко Руслана – Попелюшка, Антонів Артем – принц, Лазута Олеся – фея, Полегонька Наталія, Чечель Денис – амури, Качаровська Емілія – мачуха, Прийдун Ірина, Борсук Юлія – доньки, Мокрицький Віктор – фоторепортер.

Несподівана поява Святого Миколая та його помічників з подарунками здивувала не лише дітлахів, а й їхніх батьків. Діти розказували віршики та співали пісні і зі щасливими очима та радісними посмішками отримували дарунки… Найбільшої винагороди годі й чекати!

Дитяче свято не зіпсував навіть Чортик, який упродовж дійства встиг виправитися і отримати прощення Святого Миколая.

Свято залишило чимало позитивних вражень і його учасникам, і організаторам. Усі були приємно вражені та задоволені. Саме це і дає студентам сили та натхнення приїздити до цих дітей ще. Вони переконані, що кожна людина, яка хоча б один раз взяла участь у подібних акціях, більше ніколи в житті не пройде осторонь чужої біди!

Коли повертаєшся з такої гостини, переповнюєшся подвійними почуттями: з одного боку болю, жалю, навіть провини за те, що ці діти не знають тепла рідного дому, не зовсім здорові і, водночас, радості за те, що вони сильні духом, любов’ю та вірою.


Щира дяка усім, хто долучився до акції «Милосердя»!

Нехай кожний добрий вчинок повертається Вам сторицею!!!

Нехай свято Миколая стане для Вас святом

Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх!

Актив студентської ради

Документ без названия
Документ без названия