Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Проект «Разом – проти торгівлі людьми» - в дії

Новини >> Проект «Разом – проти торгівлі людьми» - в дії

Проект «Разом – проти торгівлі людьми» - в дії

27 жовтня у стінах ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» відбувся захід під назвою «креативна лабораторія» на тему «Разом проти торгівлі людьми»

Все почалося з презентації в області проекту «Разом – проти торгівлі людьми», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії США. Тренери ТМЖК «Відродження нації» Барчук З.С., Шлюсар О.З. організували захід з метою інформування студентської молоді про проблеми нелегальної міграції та торгівлі людьми, який поєднував у собі елементи тренінгової роботи та арт-терапії.

Тренери сформували у студентів уявлення про ланцюг торгівлі людьми, підвищили розуміння учасниками власної ролі в попередженні торгівлі людьми.

Студенти здобули інформацію стосовно масштабів торгівлі людьми в Україні та світі. Цінною також була інформація стосовно установ та організацій, куди можна звернутися в разі потреби інформаційного чи правового захисту.

Особливу увагу всіх учасників тренінгів-майстерень було приділено усвідомленню важливості інформації, пов’язаної з адресами та контактними телефонами установ та організацій, у яких можна отримати інформацію щодо виїзду або ж перевірити її заздалегідь. Стратегія безпечних поїздок за межі України була розроблена швидко і успішно.

Основним завданням творчої роботи студентів групи 4-ВХП-100/9 стало створення об’єктів з матеріалів для декоративного оздоблення. Кожна, створена з любов’ю, композиція несла смислове навантаження. Запропоновані теми для роботи «Я кажу «НІ» торгівлі людьми» та «Я даю свою любов і підтримку постраждалим від торгівлі людьми» дозволили відтворити власне ставлення до проблеми торгівлі людьми та проговорити емоційні переживання, пов’язані з проблемою.

Ідея, що охоплювала увесь захід полягала в підвищенні обізнаності молоді щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції та формуванні свідомого ставлення до міграційних намірів і мінімізації вірогідності потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Студенти намагалися висловлювати власну думку стосовно проблеми, були досить свідомими та ініціативними. Вони не лише зарекомендували себе як активні учасники, а й розкрили свій творчий потенціал, довели здатність працювати в команді.

У рамках проведеного заходу 20 студентів ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» отримали базові знання щодо проблеми торгівлі людьми, визначили загрози, що переслідують нелегального мігранта та окреслили шляхи їх уникнення.

Є сподівання, що знання, ідеї, корисні поради та правила безпеки у питаннях міграції стануть нормою життя для студентів – учасників. Правила безпечної поведінки при плануванні подорожей за кордон, спільна творча робота по створенню «об’єктів» дозволила зрозуміти проблему торгівлі людьми глибше. В подальшому це дасть можливість молодим людям робити виважені життєві кроки.Разом проти торгівлі людьми


Документ без названия
Документ без названия