Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Студентська практична конференція

Новини >>Студентська практична конференція

Студентська практична конференція

«Здоров’я молодих – турбота всіх»


Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще, що корисно для її здоров’я, ніж вона сама.

Сократ


У рамках Тижня здоров’я (до Всесвітнього дня здоров’я) з ініціативи лідерів студентської ради Пончик Мар’яни, Киби Петра, Савчук Анни з метою пропаганди здорового способу життя, формування у молоді бажання до систематичних занять фізичною культурою і спортом проведено студентську конференцію «Здоров’я молодих – турбота всіх».

Учасники конференції були одностайними в тому, що сповідування здорового способу життя та підтримка здоров’я на належному рівні є, в першу чергу, особистою відповідальністю для кожної людини, але саме держава суттєво впливає на створення необхідних умов та надання різносторонньої підтримки.

Цікавими були дослідження Киби П. щодо запровадження пільг на користування спортивними закладами, клубами для молоді та створення доступної інфраструктури для ведення здорового способу життя, які можуть позитивно вплинути на здоров’я молоді.

Савчук А. у своїй доповіді наголосила, що позитивний вплив на дотримання здорового способу життя молодими людьми є обов’язкове викладання навчальної дисципліни «Формування здорового способу життя».

Підводячи підсумки роботи конференції, студенти зробили висновок, що сучасний стан ставлення молоді до здорового способу життя вимагає активізації державної політики у цій сфері та більшої активності самої молоді.

Документ без названия
Документ без названия