Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Поетичний вернісаж «Цвіте добром земля Каменяра»

Новини >>Поетичний вернісаж «Цвіте добром земля Каменяра»

Поетичний вернісаж «Цвіте добром земля Каменяра»


У ювілейний рік Івана Франка — 160-річчя від дня народження та 100‑річчя від дня смерті — у коледжі проведено низку заходів, присвячених Великому Каменяру.

У жовтні студенти групи 1-ПТБ-134/9 під керівництвом викладача української літератури Бобровської Т.А. взяли участь у проведенні поетичного вернісажу «Цвіте добром земля Каменяра». Неодмінною частиною заходу були виступи декламаторів. Задушевною щирістю у віршах Франка бриніли струни особистого болю, разом з його ліричним героєм присутні відчували меланхолію зів’ялого листя.

Студенти зачарували поезією Великого Майстра, розкриваючи світ його почуттів. Присутні мали змогу прослухати аудіо-записи пісень «Ой ти, дівчино, з горіха зерня…», «Гімн», «Човен» у професійному виконанні. Вміло поєднана музика, пісні та рольова гра створювали атмосферу теплоти та відвертості. Декламатори зуміли передати нев’янучу чарівність поезії Франка.

Віддаючи шану Франкові – патріоту,згадали, що саме він перший 1893року замінив слова «руський» та «русин»( так називали себе галичани) на слова «український» та «українець». Адже Іван Франко усвідомлював катастрофу роз’єднаності для української нації, наголошуючи: «Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів…». Сам І.Франко, як і Мойсей, прагнув, щоб український народ здобув свободу. На завершення заходу викладач Тетяна Анатоліївна наголосила на тому ,що мудре слово Франка має бути поштовхом, енергією, що живить і рятує душу від зачерствілості й байдужості та допомагає відшукати власний шлях, усвідомити своє місце у світі.

Документ без названия
Документ без названия