Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ

Новини >>ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ

ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ


На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» за № 579-р від 23 серпня 2017 року в Державному вищому навчальному закладі «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» відбулися заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав людини, дотримання національних і загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій.

Розпочався Всеукраїнський тиждень Уроком права «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Впродовж тижня проведено вікторину «Що треба знати про право і закон», під час якої свої знання з права продемонстрували студенти ІІІ курсу товарознавчого відділення.

Також відбулася зустріч студентів першого курсу з працівниками правоохоронних органів «Актуальні питання забезпечення прав людини в Україні». Темою зустрічі стали основні права та обов’язки дітей.

Для всіх зацікавлених студентів і викладачів у бібліотеці коледжу оформлена розгорнута інформаційна виставка літератури та презентація видань про права людини «Право та закон у нашому житті». Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитися з Конституцією України та іншими нормативно-правовими актами, науковою юридичною літературою, підручниками та навчальними посібниками з правознавства та різних галузей права, періодичними виданнями, інформаційно-методичними матеріалами, що присвячені захисту прав неповнолітніх осіб та ін. Професійну консультацію відвідувачам виставки надавали бібліотекар коледжу Прокопик М.С. та викладач правничих дисциплін Житко О.В.

Окрім того, викладач основ психології Банира В.В. серед студентів ІІ курсу усіх відділень провела психологічний практикум «Що означає відповідати за свої вчинки». В усіх академічних групах відбулися години відвертих спілкувань «Закон для всіх».

Також заплановано впродовж місяця провести батьківські збори в групах з обов’язковим обговоренням питання «Порушення прав дитини: експлуатація та торгівля дітьми».

В цілому тиждень правових знань виявився дуже змістовним і динамічним. Студенти коледжу поглибили свої знання з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.Документ без названия
Документ без названия