Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ САВІНА Б.В.

Новини >>ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ САВІНА Б.В.

ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

ПАМ’ЯТІ САВІНА Б.В.

8 листопада 2017 року у ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» з ініціативи Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відбувся перший відкритий турнір з волейболу, присвячений пам’яті Савіна Бориса Васильовича: спортсмена, керівника фізичного виховання, професіонала і просто людини чесної, порядної.

За чверть століття роботи у навчальному закладі Борис Васильович підготував не одну команду любителів спорту, які виборювали призові місця у змаганнях міста та обласного рівня. На майданчику його завжди відрізняла самовіддача і азартність. Його знали і поважали спортсмени не тільки області, але й далеко поза її межами.

Відкриття турніру пройшло в урочистій обстановці. На правах господаря, директор коледжу, кандидат педагогічних наук Крукевич Людмила Ярославівна, привітала учасників турніру, уболівальників, побажала гарного настрою, цікавих ігор та перемоги найсильнішим.

Вітав учасників змагань і начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Володимирович Бірюков.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Савіна Бориса Васильовича.

Спонсором турніру виступив Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення (директор Галина Василівна Федорович).

На ігри прийшло багато ветеранів, любителів волейболу, студентів. У змаганнях взяли участь чотири команди: ветеранів ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя та Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

В суддівстві ігор допомагав ветеран волейболу Петро Михайлович Стухляк.

З самого початку змагань ігри обіцяли бути «спекотними» і насиченими. Спортивні пристрасті не вщухали впродовж шести годин. Не зважаючи на жорстоку боротьбу, між учасниками турніру на спортивному майданчику панувала позитивна атмосфера, особливий драйв і незабутній шквал емоцій.

У запеклій боротьбі перше місце у відкритому турнірі з волейболу пам’яті Савіна Б.В. виборола команда ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», друге місце посіла команда технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя, на третю сходинку піднялася команда Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. Особливу подяку та бурхливі оплески заслужила команда ветеранів ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі».

Призери змагань були нагороджені дипломами та медалями, сувенірами та подарунками від організаторів. Перехідний кубок першого відкритого турніру з волейболу, присвячений пам’яті Савіна Бориса Васильовича, залишився у стінах коледжу.


ВІТАЄМО КОМАНДУ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ З ПЕРЕМОГОЮ!!!

НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ ТА УСПІХІВ У СПОРТІ!!!
Документ без названия
Документ без названия