Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 На крилах прощального вальсу

Новини >>На крилах прощального вальсу

На крилах прощального вальсу


7 лютого 2017 року в приміщенні філармонії відбулося вручення дипломів випускникам технологічного відділення та відділення готельно-ресторанного бізнесу ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі».

В урочистій атмосфері з музичним супроводом та щирими вітаннями почесних гостей документ про освіту отримали 77 молодших спеціалістів зі спеціальностей «Готельне обслуговування» та «Виробництво харчової продукції, з яких 10 дипломів з відзнакою.

З побажаннями випускникам щасливої життєвої дороги, професійного становлення, натхнення та успіхів виступили заступник директора з навчально-методичної роботи Когут Тетяна Михайлівна та завідувач технологічного відділення Гураль Уляна Мирославівна, куратори Ваврикович Галина Ярославівна, Ткач Наталя Василівна, Петрук Лідія Христофорівна.

Серед гостей на урочистому заході були присутні заступник декана факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування Львівського торговельно-економічного університету Лебединець Віра Тарасівна та завідувач кафедри харчових технологій Ощіпок Ігор Миколайович.

Світлана Іванівна Максимчук від імені батьків побажала всім випускникам вдалого злету, високого польоту, щастя, здоров’я та мирного неба, а наставникам – сили, наснаги у нелегкій праці.

Тепло та зворушливо звучали слова подяки випускників своїм викладачам, батькам, кураторам та одногрупникам.

До сумних нот прощання з альма-матер додалися хвилини мовчання за Героями Майдану та полеглими воїнами АТО.

Урочисте свято супроводжували музичні композиції у виконанні випускниці коледжу 2016 року Христини Гринюк; випускниці 2017 року, відмінниці навчання Мар’яни Вар’ян та солістів народної вокальної художньої студії «Сузір’я»: Ірини Радевич, Сергія Зубрецького, Олени Томи. Зворушливим був музичний дарунок від викладачів у виконанні Ольги Сергіївни Дрюченко.

Особливої урочистості та шарму святу надали неперевершені ведучі програми: студентка Юлія Щербина та випускник Андрій Максимчук.

Все це зробило атмосферу свята незабутньою.

Документ без названия
Документ без названия