Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
Документ без названия

Новини >> Тиждень рідної мови

Уже традиційно в лютому у коледжі до Дня рідної мови, який усі українці світу за рішенням ЮНЕСКО з 2000 року відзначають 21 лютого, проходив Тиждень рідної мови.

Програма Тижня цього року була, як завжди, досить змістовною, багатою, цікавою та насиченою. Студенти мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

Викладачі-словесники не тільки бездоганно підготувалися до проведення заходів, але й проявили творчу ініціативу. У день відкриття Тижня рідної мови по студентському радіомовленню звучала радіогазета «Скарби народного слова», члени редколегії студентської ради виготовили стінну газету «Найкраща мова єднання – українська».

Лідери прес-центру студентської ради разом із зав.бібліотекою Корицькою О.З. підготували виставку найбільш актуальної літератури про українську словесність «Любіть Україну і мову її солов’їну», переглянувши яку можна було дізнатись про видатних учених-філологів, ознайомитися з кращими роботами студентів коледжу на мовну тематику, погортати найбільший і найновіший «Орфографічний словник української мови».

Одним із найцікавіших заходів у рамках Тижня української мови стали поетичні читання «Кращої, ніж рідна, мови не буває!». Розпочалося свято красного слова «Молитвою за Україну» – духовним гімном українського народу. З вітальним словом до присутніх звернулася директор коледжу Крукевич Людмила Ярославівна.

Кожен учасник поетичних читань намагався донести до слухачів красу і силу українського слова, авторський задум та свої особисті переживання й почуття.

Лунало українське слово і на святі рідної мови «Дзвенить струмочком рідна мова».

Завершальним величним акордом Тижня була тематична виховна година «Бо це моє від прадіда до діда…».Документ без названия
Документ без названия