Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Кулінарний щоденник!

Новини >>Кулінарний щоденник!

Кулінарний щоденник!

Підсумковим заняттям для студентів 4 курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції», з дисципліни «Кулінарний дизайн» стало створення композицій з овочів та фруктів, застосовуючи мистецтво карвінгу.

Карвінг (з англ. «вирізання», «різьба») мистецтво, яке в наші дні притягує як професіоналів так і аматорів. Ця майстерність декоративного вирізання (карвінгу) по фруктах та овочах виникла у країнах Далекого Сходу і базується на різних технічних прийомах, що істотно відрізняються. Карвінг з овочів та фруктів - це майстерність, яка набувається поступово і вимагає постійного тренування, нових знань, умінь та навичок. Саме практикою досягається вдосконалення, професіоналізм. Робота творча і потребує багатої уяви та фантазії. Разом з тим вона і складна. Багато уваги приділяється безпеці праці. Адже, карвінговий інвентар - це ріжучі інструменти, тому додаткова пильність тут не зайва.

Та винагорода за старання того варта: задоволення, здивування і захоплення всіх, хто побачить кінцевий результат - справжнє дизайнерське творіння.
    Карвінг дихає елегантністю та артистизмом. Вся увага і повага, яку різьбяр з овочів і фруктів приділяє гостям, втілюється в ідеалі прикрас, що створюються ним для святкового столу.

Це мистецтво вимагає терпіння, концентрації уваги, професійного смаку і впевненої руки, що саме і продемонстрували студенти груп 116/9 та 119/11 під керівництвом викладача спец. дисциплін Пиріг.І.Я.Документ без названия
Документ без названия