Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 День маркетолога

Новини >>День маркетолога

День маркетолога в ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»

З початком зростання економіки в Україні з’явився попит на фахівців нової спеціальності – маркетологів.

Історія спеціальності «Маркетингова діяльність» у ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» починається з 2010 року після проходження процедури ліцензування. Саме в цьому році відбувся перший набір на дану спеціальність.

З 26 по 30 жовтня 2015 року викладачі та майстер виробничого навчання циклової комісії маркетингу та економічних дисциплін підготували та провели заходи присвячені Дню маркетолога.

Щороку 25 жовтня відзначається День маркетолога - неофіційне українське свято спеціалістів з маркетингу .

Точкою відліку маркетингу та аналогічної діяльності можна вважати 25 жовтня 1975 року, коли було створено «Управління з маркетингу та реклами» при Міністерстві зовнішньої торгівлі СРСР, яке займалося просуванням радянських товарів на зарубіжних ринках. Таким чином, цей день став офіційною датою виникнення маркетингу.

Так в СРСР з’явився легальний маркетинг, так як до того часу маркетинг вважався буржуазною теорією. Закономірно, що в ті часи професія маркетолога була рідкістю. Але й зараз, коли маркетолог є на будь-якому поважаючому себе підприємстві, професійне свято маркетологів в Україні не відзначається як офіційне, в той час як в багатьох країнах – це офіційне професійне свято маркетингу. 

«Професія маркетолога – це гарант успішного майбутнього!» – упевненні студенти і викладачі кафедри маркетингу та понад усе бажають, щоб це майбутнє було мирним!

Під час святкування серед студентів І-ІІІ курсів спеціальності «Маркетингова діяльність» було оголошено ряд конкурсів та розроблено заходи:

  1. Конкурс стінгазет: «Вплив реклами на моє життя»;

  1. Маркетингова вікторина;

  2. Круглий стіл на тему: «Застосування маркетингу – запорука успішного бізнесу». В цьому заході приймали участь студенти ІІ-ІІІ курсів спеціальності «Маркетингова діяльність», викладачі циклової комісії, а також викладачі Тернопільського Національного технічного університету імені І. Пулюя Семенюк Світлана Богданівна та Оксентюк Дана Андріївна.
  1. Захід на тему «Гумористичний маркетинг». В цьому заході приймали участь студенти ІІ курсу, викладачі циклової комісії.  1. Святкування дня маркетолога завершила урочиста лінійка по підведенню підсумків на якій відзначили активних студентів.

Документ без названия
Документ без названия