Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 День гостинності у коледжі

Новини >>День гостинності у коледжі

День гостинності у коледжі


20 лютого 2017 року для учнів 9 класу Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступеня проведено День гостинності.

Гарному настрою гостей сприяла не тільки сонячна погода, а й все, що вони побачили та почули в навчальному закладі.

Школярі дізналися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», соціальне забезпечення студентів у коледжі, вартість навчання.

Учні відвідали навчальні аудиторії, лабораторії, бібліотеку з двома читальними залами, актову та спортивну зали, студентську їдальню. Вони були приємно вражені обладнанням лабораторій, бібліотекою. Особливе враження на них справили: навчально-виробнича база, до складу якої входять студентське кафе та бар, футбольне поле, спортивні майданчики.

Школярі отримали друковані матеріали з більш детальною інформацією про умови навчання, спеціальності та спеціалізації підготовки.

Гостей зустрічала і дружня студентська родина. Майбутні фахівці сфери обслуговування підготували цікаві розповіді про багатогранне й насичене креативом життя великої студентської родини. Вони ознайомили школярів з можливостями, які відкриває навчальний заклад для всіх охочих навчатися й реалізувати свої амбітні мрії та задуми стосовно побудови успішної кар’єри.

Зокрема, розповіли про переваги свого ВНЗ щодо участі студентів у конкурсах, мистецьких фестивалях, спортивних турнірах, науково-дослідній роботі, студентському самоврядуванні, спільних бізнес-проектах.

Також для абітурієнтів проводили презентацію відділення готельно-ресторанного бізнесу, товарознавчого та технологічного.

Кожен бажаючий мав можливість взяти участь у майстер-класах з карвінгу, декорування айсингом пряничних виробів, естетичного оформлення бенкетних столів.

Сподіваємось, що ця зустріч допоможе цьогорічним випускникам правильно обрати свою майбутню професію, а ми чекатимемо їх у стінах навчального закладу!Документ без названия
Документ без названия