Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Акція «Зробимо Україну чистою – 2015»

Новини >> Акція «Зробимо Україну чистою – 2015»

Ціною життя

Виросло вже ціле покоління, що не застало одну з найбільших техногенних та екологічних трагедій світу – Чорнобильську катастрофу, але традиційно в кінці квітня ми згадуємо про тих, хто, не вагаючись, рушив на ліквідацію наслідків лиха, хто ціною власного життя рятував наше майбутнє.

Єдиний урок пам’яті «Чорнобильська трагедія – навічно в пам’яті народу», цикл радіогазет «Чорнобильська катастрофа – національна трагедія народу», тематична виховна година «Хто квітень наш отак підступно зрадив?», поетичні читання «Чорнобиля гіркий полин на серце ліг незримо й тяжко», усний журнал «Чорнобильська трагедія – одна з найбільших трагедій світу», лекція «Чорнобильська катастрофа 1986 року та її наслідки» - низка інформаційно-просвітницьких заходів, які відбулися в навчальному закладі упродовж кількох днів з метою відзначення дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Методичні рекомендації до проведення заходів підготували викладачі Задаянюк Н.М. та Ваврикович Г.Я.

Під час заходів вшанували пам’ять перших героїв-пожежних, життя яких обірвалося у полум'ї зруйнованого реактора; говорили про мужність та героїзм ліквідаторів з Тернопільщини.

З цієї нагоди 26 квітня студенти коледжу взяли участь у покладанні квітів біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії в парку Національного відродження.

Через такі заходи ми віддаємо данину пам’яті нашим героїчним співвітчизникам та на їх прикладі виховуємо достойне молоде покоління.

Документ без названия
Документ без названия