Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Безсмертя нації – у мові!

Новини >> Безсмертя нації – у мові!

Безсмертя нації – у мові!

Саме під таким гаслом цьогоріч у навчальному закладі проходили заходи до Дня української писемності та мови (03.11 – 07.11.2014).

Викладачі-філологи та студенти не тільки бездоганно підготувалися до проведення заходів, але й проявили творчу ініціативу та креативність. Упродовж тижня усі мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

У бібліотеці коледжу було розгорнуто тематичну виставку, книжкові вернісажі науково-популярної, публіцистичної та художньої літератури «Мово моя материнська».

Урок патріотизму «Україно, ти моя молитва!», цикл радіогазет «За Україну, за її мову!..», тематична виховна година «України мова барвінкова!», випуск редколегіями академічних груп стінгазет «Диво калинове – чари барвінкові» - це неповний перелік виховних заходів, які проводилися.

У цікавій формі пройшли змагання знавців скарбів рідного слова – мовознавчий двобій «Слово до слова – зложиться мова». Захід був пізнавальним, веселим і незвичним.

Студенти-старшокурсники товарознавчого відділення презентували свої пошукові матеріали на практичній конференції «Від Нестора Літописця до ХХІ століття».

Учасниками відкритого діалогу з проблем розвитку і функціонування державної мови «О, слово рідне! Пращура молитва!» стали студенти другого курсу товарознавчого відділення групи 2-ТКД-128/9, куратор Ярема Л.А.


Напередодні Дня рідної мови, 7 листопада, стартував І етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. у конкурсі взяли участь 23 студенти.Конкурс яцика

Документ без названия
Документ без названия