конфедератка

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ

харчових технологій і торгівлі

 Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Документ без названия

Циклова комісія природничо-наукових дисциплін

Розвиток математичної культури, логіки, знання фізико – хімічних процесів є невід'ємною часткою становлення майбутнього фахівця, тому викладачі циклу перш за все працюють над проблемами якісного теоретичного і практичного вивчення матеріалу, застосування інноваційних технологій, створення методичних розробок.

Циклова комісія природничо – наукових дисциплін коледжу створена у 2006 році. На сьогодні налічує 10 викладачів основного складу та 5 викладачів, які працюють за сумісництвом.

Циклова комісія тісно співпрацює з кафедрами математичного аналізу, педагогіки та психології, хімії Тернопільського державного педагогічного університету, кафедрами Тернопільського національного політехнічного університету.


Викладачі циклу:


  • Л.Я. Крукевич – Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, методист, відмінник освіти, дисципліна "Неорганічна хімія".

  • А.В. Вовк – Спеціаліст І категорії, дисципліна "Хімія, біохімія, екологія".

  • Г.Й. Гаврилюк – Спеціаліст вищої категорії, методист, дисципліна "Органічна, фізколоїдна хімія".

  • Н.М. Задаянюк – Спеціаліст, дисципліна "Географія, біологія, санітарія та гігієна".

  • С.М. Кедись – Спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії, дисципліна "Фізика, математика".

  • О.Б. Клим – Спеціаліст вищої категорії; дисципліна "Мікробіологія".

  • В.В. Банира – Спеціаліст І категорії, дисципліна "Психологія, логіка".

  • О.С. Дрюченко – Спеціаліст ІІ категорії, дисципліна "Математика".

  • Г.Я. Ваврикович – Спеціаліст ІІ категорії, дисципліна "Географія, екологія, організація і технологія готельного обслуговування".

  • В.М. Стібель – Спеціаліст ІІ категорії, дисципліна "Інформатика та обчислювальна техніка".




Документ без названия
Документ без названия