конфедератка

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ

харчових технологій і торгівлі

 Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Документ без названия

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ

Між розумовим і фізичним розвитком людини існує тісний зв’язок. Розумовий ріст і розвиток потребують відповідного фізичного розвитку.

П. Лесгафт

В час незалежності України, особливого значення набуває виховання фізично і духовно здорового, високоосвіченого молодого покоління, яке буде жити і творити в третьому тисячолітті.


Фізичне виховання студентів є невід’ємною частиною системи народної освіти, важливим компонентом їх гуманітарного виховання, формування в них патріотичних почуттів, фізичного і морального здоров’я, вдосконалення фізичної і психологічної підготовленості до активного життя професійної діяльності.


Основною організаційною формою фізичного виховання є заняття. Заняття фізичного виховання в нашому учбовому закладі розглядається не як додаток до розкладу, а як забезпечення молоді базовим обсягом знань, умінь і навичок та як засіб зміцнення здоров’я.


Навчально-виховний процес з фізичного виховання забезпечують викладачі:
Лисиканич Ольга Іванівна


Освіта вища. Керівник фізичного виховання. Викладач вищої категорії.


Перхайло Назарій Петрович


Освіта вища.

 Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com

Впродовж багатьох років у коледжі ведеться навчально-тренувальна робота з таких видів спорту: волейбол (юнаки, дівчата), міні-футбол, настільний теніс, легка атлетика.

Заняття з фізичного виховання у коледжі проводяться різноманітно, з викорис- танням ігрового, змагального методів, а також методів колового тренування.

В коледжі систематично проводяться першості серед різних видів спорту: настільний теніс, міні-футбол, волейбол, (юнаки-дівчата) легка атлетика (стрибок в довжину з розбігу, біг 100 м, біг на витривалість юнаки 3000 м, дівчата 2000 м, 1000 м), масові легкоатлетичні кроси (осінній, весняний), турніри, товариські зустрічі "День стрибуна", "Дні здоров’я і спорту".

В кожному виді спорту проводяться нагородження цінними подарунками, медалями, грамотами, тортами.

Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com


Одним із засобів залучення студентів до здорового способу життя це любов до рідного краю, до туризму, особливо літнього. Подорожі і мандрівки по рідному краю. Це прекрасна школа фізичного виховання, колективізму, самоорганізації і особистої вдоскона- леності.

Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com


Активну участь студенти коледжу приймають з першості області серед вищих навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації коледжу та учасники стають переможцями та призерами з різних видів спорту.

Гордістю коледжу є студентка Галайко Олеся, кандидат в майстри спорту з сноубордингу, член збірної України. Призерка багатьох міжнародних змагань. Учасниця зимового євро- пейського Юнацького фестивалю, м. Ліберець (Чехія), а також чемпіонату Європи в Німеччині.

Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com
Спортивні події


Лютий-Березнь: Товариські дружні зустрічі з волейболу (юнаки) з командами та учбовими закладами міста. Першість області з волейболу (юнаки) серед вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитаціїГрудень: Нагородження чемпіонів, призерів першості коледжа з таких видів спорту: з міні-футболу, волейболу, настільному тенісу, баскетболу, активістів фізичної культури

Листопад: Першість області з волейболу серед дівчатЛистопад: Одноденні туристичні походиЛистопад: Першість коледжу з волейболу серед 1-3 курсівВересень-жовтень: Першість коледжа з міні-футболу серед студентів 1-4 курсівВересень:Проведення першості коледжу та фіналу з настільного тенісуДокумент без названия
Документ без названия