конфедератка

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ

харчових технологій і торгівлі

 Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

КОНТАКТИ

Телефон / факс:

(0352) 24-17-00
(0352) 24-17-39

Електронна пошта:

tkhtt@i.ua

Вебсайт:

www.tkhtt.meximas.com

Адреса:

Україна,
Тернопільська область,
м. Тернопіль,
пр. С.Бандери, 73

Розміщення закладу

160x90 rounded generated by VisualLightBox.com
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия
Документ без названия

РЕСУРСИ


Міністерство освіти і науки України
Спілка вищих навчальних закладів І-ІІ рівня
Новини України та світу - УКРІНФОРМ
Офіційний портал Верховної Ради України
Громадянське суспільство і влада
Документ без названия

СТАТИСТИКА


Документ без названия

АРХІВНА ВЕРСІЯ

Архівна версія сайту
-->
 Документ без названия

Циклова комісія товарознавчих дисциплін

Циклова комісія товарознавчих дисциплін як самостійна заснована у 2010 році на базі циклової комісії товарознавчо-економічних дисциплін (наказ по коледжу №87-К від 31.08.2010 р.)

Основна мета роботи циклової комісії товарознавчих дисциплін - підготовка конкурентоздатних фахівців,які володіють теоретичними та практичними навичками, необхідними для дослідження стану ринку товарів, їх асортименту, споживчих властивостей, вимог до якості, пакування, маркування.


Циклова комісія товарознавчих дисциплін готує фахівців за спеціальностями:


  • Товарознавство та комерційна діяльність
  • Маркетингова діяльність
  • Виробництво харчової продукції

Викладаються такі навчальні дисципліни: теоретичні основи товарознавства, товарознавство продовольчих товарів, товарознавство непродовольчих товарів, основи стандартизації, метрології та управління якістю, організація і технологія торговельних процесів, логістика, комерційна діяльність, естетика товарів та дизайн.

Очолює циклову комісію викладач спец.дисциплін Боднар Ольга Павлівна.

Ольга Павлівна у 1989 році закінчила Київський торговельно-економічний інститут за спеціальністю “ Товарознавство та організація торгівлі продовольчими товарами“. Вона досвідчений, висококваліфікований спеціаліст з великим практичним досвідом, працювала на підприємствах торгівлі міста Тернополя. Зараз займається педагогічною діяльністю. Ольга Павлівна постійно працює над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності, використовує активні форми та методи навчання, працює над створенням навчально-методичного комплексу з навчальних дисциплін, що викладаються цикловою комісією. Авторитетний викладач, користується повагою серед студентів та співробітників коледжу.


Нині навчальний процес забезпечують 6 викладачів:


  • Боднар Ольга Павлівна – викладач організації і технології торговельних процесів.

  • Кочмарчик Олена Іванівна – викладач товарознавства продовольчих товарів.

  • Шпеник Любов Петрівна – викладач товарознавства продовольчих товарів.

  • Лещишин Галина Ігорівна – викладач товарознавства непродовольчих товарів.

  • Дутка Ольга Володимирівна – майстер виробничого навчання.

  • Чубата Ірина Олегівна – майстер виробничого навчання.

Циклова комісія підтримує тісні зв'язки з сучасними торговельними підприємствами міста Тернополя. Внаслідок такої співпраці студенти отримують хороші практичні навички та подальші місця для працевлаштування. Викладачі циклової комісії підтримують постійні контакти з своїми випускниками, запрошують їх на науково-практичні конференції, урочисті заходи. Така практика дозволяє простежити реальні результати професійної підготовки випускників, сприяє підвищенню професійних навичок студентів.

Колективом викладачів циклової комісії постійно ведеться пошук та впровадження новітніх технологій навчання. Вони активно працюють над методичним забезпеченням дисциплін, а саме –розробляють електронні підручники, навчально-методичні посібники, опорні конспекти лекцій, ділові ігри, заняття-конкурси, кейси та ін.

Викладачі циклової комісії постійно вдосконалюють свій професійний рівень, підвищують свою кваліфікацію, проходять стажування в різних навчальних закладах України, зокрема в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Полтавському університеті економіки і торгівлі тощо.

Заняття ведуться в навчальних аудиторіях та лабораторіях коледжу,які оснащені сучасним обладнанням для дослідження якості, проведення експертизи та визначення фальсифікації товарів, є комп'ютерна лабораторія товарознавства та експертизи продовольчих та непродовольчих товарів. У всіх аудиторіях та лабораторіях зроблено капітальний ремонт, закуплено сучасне обладнання та меблі, придбано сучасне обладнання для якісної підготовки висококваліфікованих фахівців.

Викладачами циклової комісії товарознавчих дисциплін здійснюється керівництво науковою роботою студентів.

Викладачі циклової комісії беруть участь у Всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях.


Відкриті заняття:   07.11.2012   |  13.12.2012   |  07.02.2013

Документ без названия
Документ без названия